Море или планина

  • 27.12.11 09:57#1НаталиНаталиНовакРегистрация: 27.12.11Град: -Отговори: 1Море или планинаМорето или планината, кое е по подходящото място за отдих и почивка?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.12 04:35#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 2от: Море или планинаСпоред мен в планината.
    На морето има твърде много хора и едвали ще си починеш както трябва. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.12 11:37#3МарияМарияНовакРегистрация: 06.06.12Град: РусеОтговори: 1от: Море или планинаМоре или планина?Зависи как искате да почивате,ако сте млад и все още нетолкова уморен от живота и работата,ако ви се кпонясва до зори може би морето би ви дало тези възможности.Аз обаче лично обожавам планината-релакса е там.Защо ли?Защото чистият въздух,кислорода от зеленината и тишината ги няма на морето.Не на последно място са и добрите топлички минерални водици,в които можеш да си "плацикаш"цял ден без да се разболееш,напротив ще бъдеш по-здрав.Разбира се това е само мое лично мнение и честно казано небих заменила тази почивка за никаква друга.Макар,че съм ходила на почти всички минерални извори в южна българия съм сигурна,че има още много такива,за които незная.Велинград,Гоце Делчев,Сандански,Баня-Разложко,Добринище и т.н.Пожелавам ви едно чудесно лято и добър релакс където и да решите да отидете.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.14 03:37#4Old City EstatesOld City EstatesНовакРегистрация: 04.03.14Град: СозополОтговори: 1от: Море или планинаИ в Созопол има минерални извори, километрични плажове, море и купон до зори. Кой каквото иска. Мисля, че в нашата страна има повече минерални извори от Исландия дори, като се започне от Централни хали в София и се стигне до всичките кътчета на родината. Реклама трябва, реклама. Ако това беше друга държава, да беше проглушила ушите на целия свят. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.14 02:05#5ИвелинИвелинНовакРегистрация: 22.06.14Град: ВарнаОтговори: 15от: Море или планинаКолебая се ! И на двете места се чуствам страхотно. Обужавам морето но се наслаждавам и на планината по същият начин. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.18 11:10#6минаминаНовакРегистрация: 08.12.13Град: СофияОтговори: 1от: Море или планина3ависи кой сезон смеОтговорОтговор с цитат