Grad.bg»Форум»Административни и правни въпроси»Защо всеки в България чака да се случи нещо

Защо всеки в България чака да се случи нещо

  • 17.04.12 11:12#1PeturPeturНовакРегистрация: 17.04.12Град: СливницаОтговори: -Защо всеки в България чака да се случи нещоЗащо всеки в България чака да се случи нещо за да се вземат мерки някой има ли представа и ако може да ми каже не друго но просто ми е интересно и искам да разбера защо и каква е причината да означаваме толкова малко за управляващите в тази държава ? :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.12 10:47#2angelangelНовакРегистрация: 18.05.11Град: БатакОтговори: 2от: Защо всеки в България чака да се случи нещоможе би си още млад но с времето ще разбереш че си само едно зрънце в държавата и колкото по-високо искаш да скочиш толкова повече ще режат от теб.Но има време и това да видиш ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.12 09:51#3EliNoraEliNoraНовакРегистрация: 02.04.11Град: ВарнаОтговори: 11от: Защо всеки в България чака да се случи нещоЗащото това е България, защото е пълно само с цигани, които се чувстват тук перфектно.
    Защото сме най-бедната страна в Европа и с най-търпеливият и тъп народ. С най-бедните пенсионери и най-много нещастни деца инвалиди....Има и още, и още , и още.
    На управляващите им е добре, а който иска и на него да му е добре, ще го смачкат като охранена хлебарка. :y:
    Затова, колкото по-бързо от България навън, толкова по-добре!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.12 02:42#4angelangelНовакРегистрация: 18.05.11Град: БатакОтговори: 2от: Защо всеки в България чака да се случи нещода съгласен съм с теб но ако всеки хване пътя както Аспарух го е хванал навремето никога няма да има държава а ще си останем во веки племе и няма да можем да се приобщим никъде защото винаги ще бъдем чуждиОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 03:09#5Мариянка ФичероваМариянка ФичероваНовакРегистрация: 25.04.12Град: ЯрловоОтговори: 1от: Защо всеки в България чака да се случи нещо А мислиш ли, че сега има държава? Къде е тя? Кой се грижи за нас, за родителите и децата ни? Не сме ли ние само една територия, която всеки иска само да използва за своето благо? Мисля, че никой не ни приобщава, а всички ни използват за постигане на собствените си цели. И защо трябва да се приобщаваме, а не да покажем сами себе си? Докога ще вървим след другите, вместо да тръгнем по свой път?
    И още - ние не сме племе,а народ. Трябва само да го кажем на света, но като че ли изгубихме сили и желание, защото никой не ни чува...
    ОтговорОтговор с цитат