Grad.bg»Форум»Котки»Защо искам коте?

Защо искам коте?

  • 14.05.12 07:27#1radarchoradarchoНовакРегистрация: 17.04.12Град: СофияОтговори: -Защо искам коте?Защото е модерно да имам домашен любимец ) Неее защото обичам кучетата,а за тях трябва двор /какъвто нямам/ Нее просто, на мен ми харесват котките. Честно казано най-харесвам тигрите, но трябва да се задоволя с техния умален вариант - котките. Предлагам тук да се опитаме да дискутираме защо харесваме, обичаме, боготворим котките си.

    В този свят от бетон и пластвасова дограма, пластмасови цветя и изкуствена светлина. Едно живо същество, променя светът около теб.

    Не го интересува на каква кола караш и имаш ли голяма банкова сметка. Дори да е празна паничката му, пак ще ти се зарадва. А когато можеш да си позволиш да го поглезиш е истински щастливо. Само ако можете да откъснете поглед 5 минути от сапунката или социалните мрежи и да погледате грациозната походка на малкото тигърче, ще разберете какво казвам. То никога няма да ви предаде, измами или излъже. Но ако е омало "лош ден" ще го сподели с вас. Народа казва "остави го не е отгледал нито дете, нито коте" И наистина човек отгледал дете или поне коте, е с различен светоглед. Нека излезнем за малко от "компа" и да видим, че нашето малко тигърче прави "занимателни клипчета "наживо. /зная ,че тук сигурно дълго ще си пиша сам, но много ми си иска да изкопая дупка и да извикам "царя има магарешки уши" ,да затрупам дупката и както в приказката, свирката направена от порастналата отгоре върба да свири мелодията "царя, царя, има, има, магарешки уши.."./
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.06.12 11:38#2zlatkazlatkaНовакРегистрация: 06.08.11Град: -Отговори: 4от: Защо искам коте?не само коте ами и куче искам и ги имам котка сиамка и кучета пинчери и двор си имаме,обаче мъжът ми взе да мрънка че скоро няма да има място за него и ще трябва да се изнесе,хаха за него пари несъм броила да ходи където си ще. ОтговорОтговор с цитат