Grad.bg»Форум»Емиграция и работа в чужбина» Истината за Работа в Гърция - Енчо Атанасов

Истината за Работа в Гърция - Енчо Атанасов

  • 29.05.12 04:16#1ИвановаИвановаНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: - Истината за Работа в Гърция - Енчо АтанасовОмръзна ми да чета глупости относно хора които си вършат работата от някакви измислени глезли. На 46 години съм от София и пътувах с Атанасов за Гърция, човека си свърши работата, настани ме в бюрото, регистрира ме и на 5-я ден бях на работа, ИСТИНАТА Е ЧЕ-Атанасов и Бюрото си вършат работата и на конкуренцията явно това не и харесва.

    Стига сте плюли без причина, макар че то това си е чисто българска черта, да оплюем всичко качествено щото си е българско, А И ЗЛОБА КОЛКОТО ИСКАШ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.12 03:18#2mitkomitkoНовакРегистрация: 15.06.11Град: ХасковоОтговори: 1от: Истината за Работа в Гърция - Енчо Атанасов :y: :y: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.12 11:50#3ЛилянаЛилянаНовакРегистрация: 13.09.12Град: СкалаОтговори: 1от: Истината за Работа в Гърция - Енчо АтанасовЗащо не ми отговаря на телефон, как да го намеря, има ли някой информация)? ps: ОтговорОтговор с цитат