Grad.bg»Форум»Кариери, Фирми и Работодатели»Работа в Гърция и Великобритания

Работа в Гърция и Великобритания

  • 14.07.12 04:53#1Вили ДелеваВили ДелеваНовакРегистрация: 07.07.12Град: -Отговори: -Работа в Гърция и ВеликобританияОт един месец изследвам възможността за работа в Гърция и Великобритания. Посредническите искат пари и пари и пак пари - за два телефонни разговора и 2 писма. Нагли са, лакоми са, договорите са несправедливи, не ти обясняват нищо и разчитат на невежеството ти относно живота в друга страна. Ако имам тези суми , които искат, мога и сама да си хвана самолета и да си потърся работа. Относно законодателствата, информация има навсякъде - примерно ЕУРЕС.И друго което се случва е как толкова българи работят в Гърция, а не можеш да намериш никаква информация за свестни графии там.
    Ще има продължение. Ако опиша всички перипетии, ще трябва да издам роман, и той въобще няма да е розов. А какво да кажат тези, които подписват договорите и заминават. Нищо няма да кажат, защото са прецакани. А и в един друг сайт всички коментари бяха изтрити...В днешно време да вярваш е престъпление...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 05:58#2magdalena petrova zhekovamagdalena petrova zhekovaНовакРегистрация: 09.08.12Град: ТервелОтговори: 2от: Работа в Гърция и Великобританияda ti kaja 4estno nujni ti sa okolo 600ev.sviqsni grafii ne mojesh da namerish,a i ne razchitai na pomoshta na bulgari(nai dobre se pazi ot tiqh.triqbvat ti pari ne znaesh kakvo moje da se sluchi.oshte po trudno e i ako ne znaesh ezika.az sam bila v gr. 5 god. chak sled 2 god.prestoi stapih na kraka.a gr. veche ymriq ne si struva tam.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.14 05:24#3AliAliНовакРегистрация: 23.02.14Град: -Отговори: 4от: Работа в Гърция и ВеликобританияИнтересна тема.Първо да започнем за Гърция.Значи била съм там около 5 год.На българи е трудно и не трябва да се разчита.Всяка гледа да те продаде.Графиите са същите.Няма точни и свястни.Не романи ами не знам какво бих писала за патилата ми.Всички графии за измамници-всяка е с грък за да оцелее.В момента там няма работа .Освен чрезе познати няма на кой друг да се опрете.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.14 05:28#4AliAliНовакРегистрация: 23.02.14Град: -Отговори: 4от: Работа в Гърция и ВеликобританияЗА АНГЛИЯ ПОЛОЖЕНИЕТО Е МНОГО ПО-СТРАШНО ОТ ГЪРЦИЯ .ОТ ОПИТИ НА БЛИЗКИ МОГА ДА ВИ ПРЕПОРЪЧАМ ГОРЕЩО И НАЙ-ИСКРЕНО ДА СЕ ПАЗИТЕ ОТ СЛЕДНИТЕ ИЗМАМНИЦИ В АНГЛИЯ.
    ЗА ЛОНДОН- ТАЗИ КОЯТО НАБИРА НАИВНИ И АМБИЦИОЗНИ БЪЛГАРИ ЗА РАБОТА -ГОВОРЯ ЗА ЧИСТЕТЕ НА КЪЩИ И ЛЪЖЕ ЖЕНИТЕ В ЧАСОВЕТЕ И ГИ ИЗДУХВА ОТ РАБОТА СЕ ПРЕДСТАВЯ ЗА АНИ-ОТ СЛИВЕН.ЖЕНАТА Е ОТ РОМСКИ ПРОИЗХОД И ПО-СКОРО Е ОТ СЛИВЕНСКО СЕЛО.СПУКВА ВИ ОТ РАБОТА ТЯ САМО СТОИ И НАРЕЖДА И НАКРАЯ ВИ ЛЪЖЕ В ЧАСОВЕТЕ.ЗАЩОТО ЗА ЧЕСТЕНЕ НА КЪЩИ СЕ ПЛАЩА НА ЧАС.АНИ -ТЕЛ.И Е СТИГА ДА НЕ ГО Е СМЕНИЛА-447525171406 .ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕЯ .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.14 05:32#5AliAliНовакРегистрация: 23.02.14Град: -Отговори: 4от: Работа в Гърция и ВеликобританияВЪПРОСНАТА АН С ТЕЛ.447525171406 ЖИВЕЕ В ЮЖЕН ЛОНДОН В РАЙОНА НА BRISTOL. ТЪРСИ НАИВНИЦИ ПО ФОРУМИТЕ НА НЕТА В BG HELP.ПАЗЕТЕ СЕ И НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ.ПО ДОБРЕ СЕ СПРЕТЕ НА БГ.ФИРМИ КОИТО СА ПРОФЕСИОНАЛНИ А НЕ НА ТАКИВА ИЗМАМНИЦИ,КОИТО ИСКАТ НА ПЕЧЕЛЯТ И БОГАТЕЯТ НА ГЪРБА НА РАБОТЛИВИ И ОТЧАЯНИ БЪЛГАРИ В ЛОНДОН.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.14 05:36#6AliAliНовакРегистрация: 23.02.14Град: -Отговори: 4от: Работа в Гърция и ВеликобританияДРУГА БЪЛГАРСКА ИЗМАМНИЦА И ЕКСПЛОАТАТОРКА В АНГЛИЯ В СЕВЕРНИЯ ГРАД NEWCASTLE Е МАРИЯ ГАКЕВА.
    ТЯ СЪЩО ИМА ФИРМА ЗА ЧИСТЕНЕ НА КЪЩИ.СЪЩО Е НЕКОРЕКТНА И ФАЛШИВА.ТЕЛЕФОНА И Е -4407816409200. РАБОТИ СЪС СЪПРУГА СИ -АНАСТАС ГАКЕВ,ИЗНУДВАНЕТО,НЕЧОВЕШКОТО ОТНОШЕНИЕ И МАНИПУЛАЦИИТЕ ИМА СА ЖЕСТОКИ.МОИ БЛИЗКИ СЕ ПРИБРАХА В МНОГО ТЕЖКО СЪСТОЯНИЕ ОТ ПРЕСТОЯ ИМ ПРИ ТЯХ И ПРЕЗ ТОВА КОЕТО СА ПРЕМИНАЛИ Е НЕЧОВЕШКО.ДРУГИ КОИТО РАБОТЯТ ПРИ ТАЗИ МАРИЯ КАЗВАТ ЧЕ Е ПСИХИЧЕСКИ НЕСТАБИЛНА И ДЕПРЕСИРАНА НО ТОВА НЕ И ПРЕЧИ ДА ВИ КРАДЕ ОТ ЗАРАБОТЕНИТЕ ПАРИ С ЧЕСТЕН ТРУД И ПОТ И КРЪВ.ТОВА Е.ПАЗЕТЕ СЕ И НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.14 06:48#7ИвелинИвелинНовакРегистрация: 22.06.14Град: ВарнаОтговори: 15от: Работа в Гърция и ВеликобританияБъдете внимателни каквато и оферта да обмисляте !ОтговорОтговор с цитат