Grad.bg»Форум»Говорилник»Къде да продам диаманти

Къде да продам диаманти

  • 28.03.13 11:19#1tsvetanatsvetanaНовакРегистрация: 28.03.13Град: -Отговори: 1Къде да продам диамантиНякой може ли да ми даде съвет къде мога да си продам пръстена вече пуснах обява тук но не съм много сигурна дали е подходящото място.Приемам съвети всякакви.

    Пръстенът е с 2 диаманта с общ карат 1.64 златото е 18 карата пробвах в магазини бижутерийни къщи заложни но там ми дават някакви стотинки за него дайте съвет.Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.13 12:05#2bozduganbozduganНовакРегистрация: 27.03.13Град: ШипочанеОтговори: 1от: Къде да продам диамантиЗдравей златото от пръстена можеш да продадеш най изгодно в офис на ТАВЕКС в мола на цариоградско щосе ,но за диамантите най добре в чужбина-Антверпен или Амстердам ,тук никой не кува камъни ,нищо не разбират ,а а а бижутерите няма работа за да ги купят,опитай в оказиона срещу бившата Централна баня,човекът е свестен ,можеш да вземеш и сертификат за диамантите от Музея за земята зад хотел ХилтънОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.13 03:34#3tsvetanatsvetanaНовакРегистрация: 28.03.13Град: -Отговори: 1от: Къде да продам диамантиблагодаря за инфото аз имам сертификат вадила сам го в Англия но немисля че това е проблем те сертификатите описват една и съща информация така че... и аз стигнах до извода че е най-добре да е в чужбина,но исках да разбера в бг каква цена може да се вземе и изобщо може ли да се вземе нещо ОтговорОтговор с цитат