Grad.bg»Форум»Красотите на България - Красива България»Забележителностите в България

Забележителностите в България

  • 08.03.11 04:25#1Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: -Забележителностите в БългарияДайте да направим една класация със забележителностите в България. Кое ви е направило добро и кое лошо впечатление. Кои места си заслужават наистина да бъдат посетени? ps:

    За съжаление има много места в България, които като всичко българско не се поддържат и са занемарени, пример за това е древния римски град Никополис ад Иструм до Велико Търново, където могат да се видят един куп руини и храсталаци. Дококолкото разбрахме, градът е изследван само 4% и е разположен върху огромна площ, то напрактика там има цял град под земята. Ако се разкрие и поддържа, това може да стане следващата атракция на балканите, но кой го е грижа :cry:

    Вие какво мислите? :y: :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.11 11:31#2versaillesversaillesНовакРегистрация: 19.03.11Град: ПлевенОтговори: 1от: Забележителностите в БългарияВ Плевен има много места за посещение, които ги няма в другите градове, но не знам защо хората избират само между море и планина.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.11 10:22#3ALEKSANDERALEKSANDERНовакРегистрация: 27.10.11Град: -Отговори: 1от: Забележителностите в БългарияВ интерес на истината, все по-малко хора ги е грижа за тези наши богатства, за съжаление. Аз също съм свидетел на подобни гледки, даже и на по-лоши вандалски прояви. За съжаление, ние сме безсилни да променим това, колкото и да ни се иска.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.12.11 09:46#4НаталиНаталиНовакРегистрация: 27.12.11Град: -Отговори: 1от: Забележителностите в БългарияБългария е толкова прекрасна страна и има толкова много места които си струват да бъдат посетени, в нашата страна има планини, красива природа и море и тези три дестинации на близко разстояние една от друга. Едно голямо браво и много почитание на човекът който е създал тази тема и ме е изпреварил! А относно Никополис ад Иструм искам да кажа че аз уча в Велико Търново и съм изумена от това ,че хората който могат да реставрират това място са възпрени от един куп администрации, членове и държавни решения!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.14 07:50#5ИвелинИвелинНовакРегистрация: 22.06.14Град: ВарнаОтговори: 15от: Забележителностите в БългарияТолкова много места са Любимото ми е черноморието ОтговорОтговор с цитат