Grad.bg»Форум»Грижа за животните»Искаме да си купим кученце

Искаме да си купим кученце

  • 08.03.11 04:32#1Иван ПетковИван ПетковНовакРегистрация: 06.01.11Град: СофияОтговори: 1Искаме да си купим кученцеЗдравейте,

    моята приятелка иска да си купим някое породисто кученце, но както тя така и аз си нямаме и представа с какво точно трябва да се съобразим и какво куче да изберем.

    Трябва да се има предвид, че живеем в не много голям апартамент, а едно голямо куче все пак си изисква място, както и разходки, а и двамата работим и незнам дали ще е възможно да го разхождаме всеки ден. Също така често се налага да пътуваме и затова се чудя какво ще го правим това куче?! :cry:

    На нас ни харесват самоедите, чау чау и помераните, но не знам дали стават за апартаментни условия. Дайте съвет
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.11 11:48#2Йордан СечковЙордан СечковНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 1от: Искаме да си купим кученцеКане Корсо.

    Това е кучето Куче човек. Нищо друго.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.11 10:07#3Здравка ПетроваЗдравка ПетроваНовакРегистрация: 30.03.11Град: -Отговори: 2от: Искаме да си купим кученцеЗдравейте, любители на кученца. Според мен по-дребните породи се чувстват по-малко некомфортно в апартамент. Защото аз мисля, че животните по принцип се мъчат в малки пространства. Чувала съм, че мини пинчерите могат да не се извеждат на вън и добиват хигиенни навици като котките. Но при положение, че понякога пътувате, мисля че всички ще се поизмъчите. Може би е по-добре да отложите вземането на домашен любимец .Аз имам две котета и честно да си кажа ми е притеснено, ако не сме си вкъщи повече от 24 часа. Вземайки животно вкъщи, то става изцяло зависимо от теб. Ако обичаш животни, не би ги оставил да мизеруват, заради теб, нали ? Те са живи същества и стават част от семействата ни-като децата, чакат на нас. Дано съм била полезна с ледената си точка.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.12 01:52#4Анна Недкова Каманарова Анна Недкова Каманарова НовакРегистрация: 11.07.12Град: ГабровоОтговори: 3от: Искаме да си купим кученцеЗдравейте,
    Чисто приятелски съвет - имам кученце чао-чао. Перфектно Ви разбирам защо ги харесвате, те са просто чудесни плюшени играчки! Малки мечета. Но...........искат внимание като децата! Ако не успеете да го извеждате или стои затворено в къщи и не общувате с него, просто го обричате. Ще е нещастно и вглъбено в себе си. Те са самолюбиви и непокорни. Просто ще убиете тоя жив, лъвски характер...........Не мисля че бихте искали нещастно кученце в къщи.............
    ОтговорОтговор с цитат