Grad.bg»Форум»Ремонт на битови уреди»Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?

Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?

  • 08.07.12 11:50#1николайниколайНовакРегистрация: 08.07.12Град: -Отговори: -Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?Търся отговор на следния въпрос как да включа климатик след като дистанционното отказва! Изписва ключ/заключено/
    Дали се дължи на батериите, отказ на дистанционно или ДРУГО?

    Има ли wireless връзка м/у тях и колко време се изчаква да се осъществи?

    И не на последно място: Върху вътрешното тяло на климатика в случая: Haier, има ли бутони с които да се управляват процесите.

    Благ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.13 08:48#2МИТКОМИТКОНовакРегистрация: 07.03.11Град: СофияОтговори: 1от: Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?Здравейте !
    Бих искал да изкажа своята благодарност към фирма M D ELEKTRIC която се занимава с денонощни електро и вик услуги . Попаднах на тях търсейки помощ за ремонта на пераната ми машина . Позвъних и записах час за ремонт .Първото което ме впечатли че техника пристигна точно в уреченото време а то беше 40 мин.след позвъняването .Другото е че беше много любезен и отзивчив .И най-накрая много добър специалист .Много бързо и професионално отстрани повредата и ми даде ценни съвети как да експлоатирам пералната си за да не се получава такава повреда .Много съм доволен и аз и съпругата ми от тях -защото преди това повикахме друга фирма която чакахме повече от час да дойдат .дойдоха със закъснение и техника им само отвори капака погледна и каза да си кухим нова перална и за това ни взе 40 лв. и си отиде . А в момента пералната ми работи перфектно благодарение на техника от тази фирма .Благодаря за професионализма и човечността
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.14 03:29#3Твоят МайсторТвоят МайсторНовакРегистрация: 06.09.13Град: СофияОтговори: 2от: Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?Здравейте !
    Просто си сменете батериите на дистанционното и проблема Ви ще се реши.Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.14 03:31#4Твоят МайсторТвоят МайсторНовакРегистрация: 06.09.13Град: СофияОтговори: 2от: Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?Фирмата се намира в София а тел. за връзка с тях са 0885749901 или 0877912432ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.14 03:31#5ИвелинИвелинНовакРегистрация: 22.06.14Град: ВарнаОтговори: 15от: Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?Интересна ситуация !ОтговорОтговор с цитат