Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?

08.07.12 11:50
nikk70nikk70
Град: -
Отговори: -
Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?
Търся отговор на следния въпрос как да включа климатик след като дистанционното отказва! Изписва ключ/заключено/
Дали се дължи на батериите, отказ на дистанционно или ДРУГО?

Има ли wireless връзка м/у тях и колко време се изчаква да се осъществи?

И не на последно място: Върху вътрешното тяло на климатика в случая: Haier, има ли бутони с които да се управляват процесите.

Благ!
19.04.13 08:48
nikolaj687nikolaj687
Град: София
Отговори: 1
от: Въпрос относно експлоатация на климатик Haier?
Здравейте !
Бих искал да изкажа своята благодарност към фирма M D ELEKTRIC която се занимава с денонощни електро и вик услуги . Попаднах на тях търсейки помощ за ремонта на пераната ми машина . Позвъних и записах час за ремонт .Първото което ме впечатли че техника пристигна точно в уреченото време а то беше 40 мин.след позвъняването .Другото е че беше много любезен и отзивчив .И най-накрая много добър специалист .Много бързо и професионално отстрани повредата и ми даде ценни съвети как да експлоатирам пералната си за да не се получава такава повреда .Много съм доволен и аз и съпругата ми от тях -защото преди това повикахме друга фирма която чакахме повече от час да дойдат .дойдоха със закъснение и техника им само отвори капака погледна и каза да си кухим нова перална и за това ни взе 40 лв. и си отиде . А в момента пералната ми работи перфектно благодарение на техника от тази фирма .Благодаря за професионализма и човечността
04.01.14 10:27
Dimo84Dimo84
Отговори: 1
Не знам колегата, за кой град говори, но аз предлагам на всички, които имат проблеми с климатици или искат, да закупят нови такива да разгледат [url=http://megaelectronics.bg]климатици от Мегаелектроникс фирмата работи в девет града.
05.01.14 03:29
elektro_vikelektro_vik
Отговори: 2
Здравейте !
Просто си сменете батериите на дистанционното и проблема Ви ще се реши.Поздрави
05.01.14 03:31
elektro_vikelektro_vik
Отговори: 2
Фирмата се намира в София а тел. за връзка с тях са 0885749901 или 0877912432
18.07.14 03:31
kamelia_ivanovkamelia_ivanov
Град: Варна
Отговори: 16
Интересна ситуация !