Grad.bg»Форум»Бял Списък»Ремонт на битови електроуреди

Ремонт на битови електроуреди

  • 18.04.13 03:32#1МИТКОМИТКОНовакРегистрация: 07.03.11Град: СофияОтговори: 1Ремонт на битови електроуредиЗдравейте !
    Бих искал да изкажа своята благодарност към фирма M D ELEKTRIC която се занимава с денонощни електро и вик услуги . Попаднах на тях търсейки помощ за ремонта на пераната ми машина . Позвъних и записах час за ремонт .Първото което ме впечатли че техника пристигна точно в уреченото време а то беше 40 мин.след позвъняването .Другото е че беше много любезен и отзивчив .И най-накрая много добър специалист .Много бързо и професионално отстрани повредата и ми даде ценни съвети как да експлоатирам пералната си за да не се получава такава повреда .Много съм доволен и аз и съпругата ми от тях -защото преди това повикахме друга фирма която чакахме повече от час да дойдат .дойдоха със закъснение и техника им само отвори капака погледна и каза да си кухим нова перална и за това ни взе 40 лв. и си отиде . А в момента пералната ми работи перфектно благодарение на техника от тази фирма .Благодаря за професионализма и човечността
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.13 08:53#2КирилКирилНовакРегистрация: 18.11.12Град: СофияОтговори: 1от: Ремонт на битови електроуредиАз също съм много доволен от ремонта който извършиха на пералната ми снощи .Техника найстина си разбираше от работата .Много бързо отстрани повредата но и ни даде на мен и съпругата ми много ценни съвети за правилното използване на уреда . Благодарим ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.13 09:04#3totomiletotomileНовакРегистрация: 18.04.13Град: СофияОтговори: 1от: Ремонт на битови електроуредиЗдравейте !
    Аз също много съм очарована от тази фирма .Първо- работят денонощно и нямат почивен ден .Второто което ме очарова проятно -пристигат точно на време - сякаш техника чака долу на входа и точно в уговореният час позвънява .Третото - работят много качествено и след ремонта при мен техника си почисти мястото където ремонтира фурната ни .Аз до сега не бях попадала на такъв вид обслужване .Много съм доволна .Трудно открих телефоните им -оказа се че сайта им е свален за промяна .Техника дето идва при мен каза че предстояло да започне работа и почистваща фирма към тях . Все пак телефоните който работят в момента на тях са 0884584078 и 0885997591 .Благодаря Ви
    ОтговорОтговор с цитат