Grad.bg»Форум»Критики и предложения към сайта»Коментари към дадена обява

Коментари към дадена обява

  • 20.03.11 08:17#1AsdfQwertyAsdfQwertyНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: -Коментари към дадена обяваТрябва да има опция за коментари към дадена обява. Не всеки жлае да се пишат разни неща към обявата му повечето от които са лъжи и несвързани.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.03.11 11:05#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 9от: Коментари към дадена обяваНяма как да изключим коментарите, тъй като понякога има подвеждащи и измамни обяви, за това ние се опитваме с мнението на потребителите да отсеем измамните обяви и потребители, които вредят на всички.

    Но, обидните и непристойни коментари се изтриват след проверка от модератор. Идеята на сайта все пак е да не се превръща в интернет война между потребителите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.12 03:31#3EliNoraEliNoraНовакРегистрация: 02.04.11Град: ВарнаОтговори: 11от: Коментари към дадена обяваМоже би аз нещо не забелязвам, но трябва да има рейтинг за купувачи и продавачи. Има хора, които поръчват и въобще не се появяват да си получат пратките. Това е един вид като малко инфо за другата страна. Пък и като предпазване
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.12 08:27#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 02.07.12Град: БургасОтговори: 1от: Коментари към дадена обяваПри мен също има такъв проблем с коментарите.Пуснах си обявата преди 3 дни някъде и виждам коментар от някаква жена,която според мен е конкуренция,защото плюе обявата ми без никакво основание.Трябва поне да имаме възможност да отговорим.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.13 04:27#5Martin PenchevMartin PenchevНовакРегистрация: 19.12.13Град: -Отговори: 2от: Коментари към дадена обяваВЪПРОС:
    Вчера публикувах обява и след около час обявата имаше над 10 гледания. Днес направих обявата ВИП и за 5 часа има само 2 гледания.
    Какъв е ИЗВОДА ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 08:33#6DidodoDidodoНовакРегистрация: 12.07.14Град: -Отговори: 1от: Коментари към дадена обяваТози сайт изобщо работи ли? :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.14 03:23#7Потребител#151496Потребител#151496НовакРегистрация: 21.11.14Град: -Отговори: 1от: Коментари към дадена обяваЗадължително трябва да има коментари към обявите.Днес си получих пратката от един господин на име Исмаил Якъп от Гоце делчев.Най-интересното е че вместо това което очаквах получих някакви клечки ,който ми изприщиха цялото лице.Обадих се на номера който е оставил на Еконт но се оказа че уж имам грешка.Цялото това удоволствие ми струваше 67 лева.И такъв господин сигурно изобщо няма.Парите си няма да ги видя но поне и другите да не се прекарватОтговорОтговор с цитат