Grad.bg»Форум»Критики и предложения към сайта»Защо обявите ми не се публикуват?

Защо обявите ми не се публикуват?

  • 16.06.11 11:24#1йордан русеновйордан русеновНовакРегистрация: 12.06.11Град: -Отговори: -Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.11 01:37#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 9от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте,

    За да бъде сайта интересен на всички и да поддържаме едно добро качество, има филтър, през който минава всяка обява. И всяка обява, която не отговаря на условията се изтрива без предупреждение.

    Ето още веднъж преглед на условията за публикуване на обяви:

    1. Обявата трябва да бъде написана задължително на кирилица. Обявите на латиница се изтриват директно!

    2. Обявата трябва да съдържа поне 100 символа. Това условие за налага, за да бъде индексирана обявата в търсачките. Ако обявата няма никакъв текст, тя ще бъде игнорирана от търсачките и ефекта и ще бъде никакъв. Затова има минимална дължина на една обява.

    Всеки, който слага празни интервали или други знаци към обява, само за да достигне тези 100 символа, директно попада във филтъра и обявата се изтрива. Това ограничение е направено в услуга на подателите и опитите за заобикаляне на това условие не се толерират.

    3. Обявата не трябва да бъде написана само с главни/големи букви. Могат да се използват главни букви при започване на изречение, при изреждане на имена и марки, но не и цели изречения написани с главни букви.

    4. Обявата не трябва да съществува 1 към 1 вече в сайта. Много податели копират вече активирана от тях в сайта обява и се опитват да я пуснат отново и отново. Това води до десетки еднакви обяви, които се игнорират и наказват от търсачките, а в последствие и рейтинга на сайта пада. Затова и ние изтриваме дадена обява, ако видим, че вече се повтаря.

    Колкото е по-стара е една обява, толкова повече ефект има, тъй като е по-добре индексирана в търсачките и в сайта, и вероятността да бъде намерена също е по-голяма. Затова насърчаваме подателите да си поддържат старите си вече активирани обяви. А който желае да бъде на по-добра позиция може да използва ВИП опцията.

    5. Обяви за компаньонки, хазарт или други съмнителни обяви не се публикуват.

    6. Всички опити за СПАМ се наказват. Пуснете една и съща обява 5 или 10 пъти и нито една няма да бъде публикувана. Ще попаднете в СПАМ филтъра и нито една ваша обява повече няма да бъде публикувана.

    Ако смятате, че ваша неодоборена обява не влиза в нито една от посочените точки, можете да ни я пратите от [url=http://grad.bg/contacts]формуляра за контакт да я разгледаме.

    ---
    поздрави,
    Екипът на Град.бг
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.11 07:26#3plamenplamenНовакРегистрация: 27.03.11Град: -Отговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?За колко време се одобрява една обява ? ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.11 08:13#4AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 9от: Защо обявите ми не се публикуват?Обявите се одобряват в рамките на 24 часа от часа на публикуването им.

    Обикновено са необходими около 2-3 часа за активиране на новите обяви, но прекалено многото нови обяви отнема време да се проверят всички.

    Ако до 24 часа Вашата обява не е одобрена, тогава тя не е била одобрена или не е минала филтъра и е била изтрита.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.12 09:25#5ЕрвинЕрвинНовакРегистрация: 27.01.12Град: АбланицаОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Защо обявите ми не се побликуват. Какъв е проблема за това, моля пишете ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.12 05:59#6ismetismetНовакРегистрация: 28.01.12Град: АбланицаОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?за6то такаОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.12 11:10#7ПолиПолиНовакРегистрация: 23.02.12Град: МонтанаОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.12 06:06#8Данчо НиколовДанчо НиколовНовакРегистрация: 14.09.11Град: -Отговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Колеги не сте само вие с непубликувани обяви.Аз пуснах няколко и според реда и начина не са публикувани.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.12 01:07#9ЕлиЕлиНовакРегистрация: 16.03.12Град: ДобричОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Написах си обявата и нямам какво повече да напиша ,а не се позволява по малко от 200 символа-иначе нямала да се публикува,,все пак не пиша романОтговорОтговор с цитат
  • 25.03.12 01:32#10AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 9от: Защо обявите ми не се публикуват?Обявите ви за ремонт на покриви не се публикуват, и няма скоро да се публикуват, тъй като правите много спам, не може да публикувате една обява 20 пъти и да ни пратите още 100 имейла за ремонт на покриви.

    Така, че всичко което публикувате ще бъде блокирано и изтрито.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.12 12:07#11jaravabgjaravabgНовакРегистрация: 10.03.11Град: СофияОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.12 01:21#12ЕленаЕленаНовакРегистрация: 19.04.12Град: ПловдивОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?elena_08 ,искам да попитам защо не се публикуват обявите ми!ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.12 03:43#13rumen velichkovrumen velichkovНовакРегистрация: 26.04.12Град: СамоковОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?rusenov77 :Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.12 01:53#14neliniknelinikНовакРегистрация: 17.04.12Град: Червен брягОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?защо не е публикувана моята обяваОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.12 07:43#15EliNoraEliNoraНовакРегистрация: 02.04.11Град: ВарнаОтговори: 11от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте! Обявите ми отговарят на всички изисквания, да няма някакъв проблем със сайта, че не се публикуват.
    За първи път ми се случва такова нещо....... :x:
    Ако има такъв, по-бързо го оправете, все пак сайта си е супер и ни е от голяма помощ!
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.12 08:43#16АлександърАлександърНовакРегистрация: 24.02.12Град: СофияОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?jaravaorhidea :Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.


    +1 ?????
    ОтговорОтговор с цитат