- Цена: 400 000 €
- Наблюдавай
- Изпрати съобщение
- Съобщи за проблем
Още Мои Обяви (50)
Търговец
- Локация:Пловдив
- Дата на публикуване:16/02/2024
- Номер на обявата:1113637
- Подател:Ангел Филипов(Изпрати съобщение)
- Телефон:0897010001
- Skype:-
- Уеб Страница:http://kostadinov-realest...
Спецификация
- Квадратура (кв.м.)5000 m²
- УлицаАвксентий Велешки 60
Особености
- Регулация
- Индустриално Строителство
Описание
Оферта с номер: 63637
Предлагаме ви за продажба парцел подходящ за индустриално развитие с удобна локация. Намиращ се в град Пловдив, на Карловско шосе, този парцел предлага 50 метра лице на асфалтов път, като осигурява лесен достъп и добра видимост за бъдещите ви проекти.
Променения статут за промишлено строителство прави този парцел още по - привлекателен за инвеститорите, който търсят подходящо място за развитие на бизнес и производствени идеи.
С наличие на ток и вода до имота, вие получавате готовност за започване на проекти без загуба на време и ресурси и не на последно място, местоположението на парцела, от страна посока Карлово, предлага лесен достъп до главни пътища, магистрала и други удобства, което е ключово за успешното функциониране на вашия бизнес.
При интерес за оглед или за повече информация се обадете на посочения телефон - 0897010001 - Костадинов Имоти