Grad.bg»Форум»Черен списък на фирмите»Стойте далеч от фирма -ИНОС ООД

Стойте далеч от фирма -ИНОС ООД

  • 10.04.14 10:10#1ПетърПетърНовакРегистрация: 10.04.14Град: СофияОтговори: -Стойте далеч от фирма -ИНОС ООДЗдравейте, за фирма ИНОС ООД Гр.Русе е темата.Производство на интериорни врати и дограма от дърво.Чувствам се длъжен да предупредя за тази фирма защото имат представител и в София,както и шоурум, от София има доста поръчлки и не малко недоволни клиенти.С имената-"Перър Цветанов" в гр.Русе и "Красимир Цветанов" гр.София не свързвайте живота си по каквато и да е причина.Предварително Ви се извинявам ако Ви се стори доста мрачна.Работих в тази фирма достатъчно дълго време и достатъчно се напатих.Какво да Ви кажа,на първо място работят с абсолютно не качествени материали,затова и продукцията е некачетвена.На второ място технологичните решения(ами те дори нямат квалифициран технолог)и никога няма да имат защото заплатата ,меко казано е мизерна.Не е нормално рамките на вратите и касите за тях да се изработват от ПДЧ,то няма необходимата здравина,но от това управителя икономисва средства.Повечето от клиентите дори не подозират за този "дребен недостатък".Сроковете на поръчките-в никакъв случай няма да бъдат спазени,още по-малко пък очакваното качество.Няма месец в който да няма рекламации,върнати и дори отказани поръчки.Недоволни клиенти идват или се обаждат всеки ден.Управителя естествено го няма,а подчинените му преки ръководители отговарят,че не са упълномощени да вземат такива решения.Много от доставчиците на материали отказват да дават на фирмата, знаейки,че скоро няма да видят парите си.По същия начин управителя се отнася и към работниците,за двете години в тази фирма нито веднъж не съм вземал заплата в пълен размер и на посочената в договора ми дата. ........Думата пари,е ЛОША дума в тази фирма ,ОСВЕН АКО НЕ Е ДА ВИ ГИ ВЗЕМАТ.Мострите които са на страницата на фирмата,бъдете убедени,че са само качествени снимки.Това което ще получите като продукт на вашата поръчка е на светлинни години някъде в страни.Докато работех там се срамувах да казвам в коя фирма работя.Реакцията на хора, които познават по някаква причина, управителя обикновенно беше-:О...ооо при...... Мушеникали си?какво правиш там ?или О...ооо при Неплащев си значи,такава фамилия му бяха лепнали някой. Един политк преди гони беше възкликнал-"За Бога братя не купувайте".Аз ви казвам-За Бога братя не поръчвайте в тази фирма.Очакват ви много проблеми ,неприятности и главоболия.Във фирма ИНОС ООД -НА НИКАКВА ЦЕНА.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 08:58#2nelineliНовакРегистрация: 15.04.14Град: -Отговори: 1от: Стойте далеч от фирма -ИНОС ООДПодкрепян напълно.Накратко,поръчх врати във фирма ИНОС ООД,в София като се свързах с Красимир Цветанов.В договора бе опоменат срок за инпълнение на поръчката-30 работни дни.Първо срока не беше спазен,историята продължи повече от три месеца.През това време слушах по телефона какви ли не оправдания.Когато най после вратите пристигнаха,се оказа ,че цвета им не е един и същ и на две от вратите (остъклени)размерите бяха объркани.Естественно си ги вземаха обратно за да оправят некадърната си работа.Това отне още почти един месец.Когато отново дойдоха в София се оказа,че бравите не са тези които бях поръчала.След дълги разговори по телефона с управителя едва ли не ,мен изкараха виновна-била съм капризна.Предложиха ми за компенсация да ми направят отстъпка от цената(която и без друго беше висока)С 50% от парите аз си бях платила нервите и загубеното време,да не говорим за другите неприятности.Ако имте нужда от врати,моят съвет е - не ги поръчвайте във фирма ИНОС ООД гр.Русе.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.12.14 10:33#3hristovhristovНовакРегистрация: 22.12.14Град: СофияОтговори: 1от: Стойте далеч от фирма -ИНОС ООДС радост искам да съобщя на всички в този сайт и форум,че фирма ИНОС ООД ,ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА!!! Добър подарък за коледа.Надявам се да няма повече излъгани ,които да ходят по мъките както мен.След като жилището ми остана без врати за коледа,които семейството ми чака цели четири месеца.След десетките проведени телефонни разговори с Красимир Цветанов в София и баща му Петър Цветанов в Русе,където се намира производствената база на фирмата,накрая реших лично да отида до Русе ,за да видя до къде е стигнала поръчката ми.Бях шокиран,когато отидох, във фирмата се мотаеха двама трима работника,които дори не знаеха какво да правят,още по-малко бяха чували за вратите които бях поръчал.Потърсих набедения "управител"в офиса му,след като разбра за какво съм дошъл,се обади на сина си в София и го пита на висок тон-"Абе ти защо не си ми пуснал поръчката на Христов?Започна се едно прехвърляне на топката(някакви заучени полужения).Казах му,че съм чакал прекалено дълго,цели 4 месеца и се отказвам от поръчката.Не знаеше къде е договора който сме сключили и с цялата си наглост ми каза,че не е в състояние да ми върне капарото защото фирмата имала разходи и той нямал толкова пари в себе си.Абсолютно нагъл и безочлив получовек.Не използвам цинизми само от етична гледна точка.Няма да ви отекчавам повече.Когато се прибрах в София със съпругата ми решихме да заведем дело срещу фирма ИНОС ООД ,и ще го направим.Оказа се,че далеч не сме единичен случай.НИКОГА,ПО НИКАКЪВ ПОВОД,НА НИКАКВА ЦЕНА ,не си създавайте грижи и проблеми с лицата Петър и Красимир Цветанови.Фирмата може да бъде трансформирана,преименувана,но те ще си остана същите МУШЕНИЦИ. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.15 09:03#4Asen TomovAsen TomovНовакРегистрация: 11.07.15Град: РусеОтговори: 1от: Стойте далеч от фирма -ИНОС ООДС една дума - мошеници и селски тарикати! Племеника ми работи там 6 месеца след което напусна! Все още му дължат една заплата, оказа се , че изобщо не са му плащали осигуровки! След него напуснаха още двама негови колеги и при тях е същото!ОтговорОтговор с цитат