Grad.bg»Форум»Здравни проблеми»Не спирам да изпитвам вина

Не спирам да изпитвам вина

  • 19.04.11 09:45#1АниАниНовакРегистрация: 17.04.11Град: -Отговори: 2Не спирам да изпитвам вина Не спирам да изпитвам вина...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.11 08:52#2АниАниНовакРегистрация: 17.04.11Град: -Отговори: 2от: Не спирам да изпитвам винаУжасно е да си натоварен с усещането за вина за не добре свършената си работа като родител. Бих могла да разкажа, но не съм сигурна, че това ще ми донесе облекчение.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.11 01:50#3EliNoraEliNoraНовакРегистрация: 02.04.11Град: ВарнаОтговори: 11от: Не спирам да изпитвам винаiskamsvoboda :Ужасно е да си натоварен с усещането за вина за не добре свършената си работа като родител. Бих могла да разкажа, но не съм сигурна, че това ще ми донесе облекчение.
    Изивинявай, че навлизам в такава деликатна тема. Но докато не отвориш душата си и не споделиш, едва ли ще престанеш да изпитваш тази вина. Какво толкова не си направила за да бъдеш добър родител ?! В един не много дълъг живот, човек прави всичко за децата си, изключвам случаите когато е родител-идиот или родител-алкохолик :evil:, или родител-безделник, мързелив, садист, педофил и какви ли още подробности. Мисля, че не си такава личност. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.11 11:35#4АниАниНовакРегистрация: 17.04.11Град: -Отговори: 2от: Не спирам да изпитвам вина Благодаря за разбирането, което проявявате, вашето отношение е много важно за мен. Опитвам се да се дистанцирам от проблема и се старая да занимавам съзнанието си с други мисли, за да продължавам да живея и за да не наказвам децата си отново. Ако просто ги оставя сами и ги лиша от възможността да знаят и да са сигурни, че мен ме има и, че когато позвънят на входната врата все пак някой ще я отвори, защото друг няма кой да го направи - имат само мен. Лоша или добра майка бях - със сигурност не бях добра. Дали някога ще успея да изплача мъката си и да си тръгна пречистена-едва ли. Но трябва да живея все още-просто е необходимо. Нямам право на предателство. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.11 06:43#5EliNoraEliNoraНовакРегистрация: 02.04.11Град: ВарнаОтговори: 11от: Не спирам да изпитвам винаДа, разбира се, заради децата си, майката е готова и вина да изпитва, и гола да ходи, и гладна, а може и да краде или да се продава. Това разбира се, децата не бива да знаят. Но децата не могат да платят на майката болката, с която ги е родила, така, че нека да ги оставим сами да видят какъв е животът. Така, че гледай ведро на живота, защото психическата разруха води до физически заболявания, а детето няма да остави своя личен живот за да гледа майка си. Помогни си сама.
    Малко жестоко ти го пиша, но за мен това е факт. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.14 09:55#6Даниела ДиноваДаниела ДиноваНовакРегистрация: 06.02.14Град: ВарнаОтговори: 2от: Не спирам да изпитвам винапо-подробно? За какво? Изход има. Просто трябва да признаете грешката си и да се помолите... Никой не е безгрешен. Извинете се, направете някакво добро за компенсация... Потърсете причината за грешката си. И не повтаряйте. Пишете ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.14 04:35#7ИвелинИвелинНовакРегистрация: 22.06.14Град: ВарнаОтговори: 15от: Не спирам да изпитвам винаБъди егоист !ОтговорОтговор с цитат