Grad.bg»Форум»Черен списък на фирмите»Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокер

Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокер

  • 14.05.13 06:38#1TanqTanqНовакРегистрация: 09.05.13Град: -Отговори: 2Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерВнимавайте много!Обадих се на въпросната госпожа Божинова,за да подготви документи за 30 декара зем.земя в с.Търнак общ.Бяла Слатина и след една седмица разбрах,че земята ми е дарена на друго лице,което аз не познавам,а госпожа Божинова не отговаря на горепосочения телефон и се крие.Така,че:"Плащам веднага"е пълна измислица!Понеже надеждата умирала последна аз се надявам да даде дължимото!Ако още някой си е изпатил от нея нека пише !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.13 09:20#2desislavadesislavaНовакРегистрация: 09.03.11Град: -Отговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерzdraveite az se kazvam xristova mnogo e vajno kakvo ste podpisali no ima re6enie vinagi svarjete se s advokat !!!ot 10 godini se zanimavam s pokupka na zemedelska zemq i sam sre6tala mnogo kato va6iq slu4ai !!Saveta mi e napi6ete jalba i otidete da iziskate kopie ot palnomo6tnoto pri notariusa.Pojelavam vi uspex !!ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 03:13#3artoartoНовакРегистрация: 24.06.13Град: ВинаровоОтговори: 2от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерзащо се доверявате чудя ви се
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.13 12:48#4Luba IvanovaLuba IvanovaНовакРегистрация: 13.11.13Град: -Отговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерЗдравей, не знам дали е късно , но и ние изгоряхме най-вероятно от същата госпожа Лили Божинова от Монтана. фирмата й е хасковска.Ако искате свържете се с нас , на фейсбук страницата . Търсете Люба Иванова или пишете на имейл адрес amalenas@abv.bg,след което ако желаете ще се свържем и по телефона или скайпа . ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 05:05#5Gala AtanacovaGala AtanacovaНовакРегистрация: 07.01.14Град: ВарнаОтговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокер Здравейте,
    Пиша Ви от Варна и съм подала жалба в Районна Прокуратура - Плевен срещу ЛИЛИ БОЖИНОВА
    ОБАДЕТЕ МИ СЕ НА ТЕЛ 0897 630 889
    емейл - galaat@abv.bg
    Искам да Ви помогна, като Ви напиша жалбата и я подадете в Районната прокуратура, където е извършено деянието срещу Вас
    Не се притеснявайте, това е безплатно,
    но искам да я разобличим напълно и да я осъдят.
    Уверявам Ви, че не сте единствени и при множество такива измами вече се търси наказателна отговорност като РЕЦИДИВ -
    Т.Е.МНОГО ЕДНИ И СЪЩИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ.
    Нека да се обединим, за да има възмездие за тази госпожа


    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 10:58#6ралицаралицаНовакРегистрация: 11.01.14Град: ПлевенОтговори: 2от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерздравеите какви документи и предоставихте за да подготви земята ви за дая купи защото и аз сам и дала палномощно да извади документите за да ми купи земята ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.14 07:30#7БОРИСБОРИСНовакРегистрация: 07.04.14Град: -Отговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерЗдравей те,госпожи и господа ,измамени от лицето Лили Петкова Божинова.Ние също подадохме жалба в полицията във Варна,заведена е преписка за завеждане в заблуждение и измама.Процедурата е задвижена и следващата стъпка е да я обявят за национално издирване!Няма как да се скрие !Знам че има хора от Девня и Провадия които също са измамени и те ще предприемат същите действия когато им се обясни какво трябва да направят.Аз не съм юрист и ако някой знае как да оформим колективен иск ,пишете!!!!!!!!! Ще направим каквото трябва!
    ma10@abv.bg
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:28#8TanqTanqНовакРегистрация: 09.05.13Град: -Отговори: 2от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерНе съм писала отдавна защото започнах да губя надежда ,за справедливо решение.От прокуратурата отказват да се занимават с този казус . Почти се бях отказала,но една позната ми каза ,че нашата добре позната госпожа продължава да си работи.Явно са и свършили парите . Дано някои от вас е успял срещу измамницата.Аз реших да пиша на Господари на ефира.Може те да покажат колко хора сме ужилените от нея.Късмет на всички.Пишете!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 04:08#9ралицаралицаНовакРегистрация: 11.01.14Град: ПлевенОтговори: 2от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерздравеите не се отказваите аз сам сигорна 4е ще има справедливост и ще я осадя няма да се отказвам ще си плати за вси4ко и господари на ефира сигорно ще помогнат имеила ми е ralicageorgievasimeonova@abv.bg pihete daje ne samo s zemq a i s apartamenti se zanimava gospojata LILI BOJINOVAОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:45#10TanqTanqНовакРегистрация: 09.05.13Град: -Отговори: 2от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерНов телефонен номер актуален засега 087767741 Лили Божинова на мен ми затвори като разбра коя съм дано някой от вас да има късмет повече :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.14 04:32#11anianiНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокернови номера на лили божинова 0878345648„0877767411„0899890850ОтговорОтговор с цитат
  • 13.12.14 05:05#12BigBig HeartBigBig HeartНовакРегистрация: 13.12.14Град: -Отговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерЗдравейте аз съм от Варна и също бях измамен от въпросната госпожа, тая ни завъртя целия род 4 човека като ни е препродала земите на друг преди да се усетим става въпрос за над 100 дка в район Попово.. Ако някой има информация да се свърже с мен на тел- 0885307492 казвам се Калоян... Благодаря Ви....ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.14 06:00#13Потребител#152599Потребител#152599НовакРегистрация: 17.12.14Град: УзунджовоОтговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерНаемете някой да и натроши кокалите.така поне ще бъдете сигурни че вашите пари ще ги даде по лекари и ще бъде неработоспособна няколко месеца.по нагоре бях написала нейни актуални телефонни номера но ми разбиха акаунта. :n: :n: :n: :n: :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.15 03:04#14lolitalolitaНовакРегистрация: 16.08.15Град: ХасковоОтговори: 1от: Внимавайте с лицето Лили Божинова, което се представя като брокерИма ли развитие по случаите ви ? Имам информация за нея. email lolita9000@abv.bgОтговорОтговор с цитат