Grad.bg»Форум»Строителство»Как и къде да продам промишлен инвентар?

Как и къде да продам промишлен инвентар?

  • 02.08.13 04:31#1М.К.М.К.НовакРегистрация: 02.08.13Град: КалояновоОтговори: -Как и къде да продам промишлен инвентар?Здравейте, търся как да продам стоки (нови), които не са необходими на фирмата, а пречат в складовете ни... Става въпрос за машинно оборудване и аксесоари. Някой знае ли къде да пускам обяви или да питам, така че да достагна правилните хора? Аз досега пускам обяви насляпо, но ми се струва, че трябва да има по-добър начин!!!

    Знаете ли някакви специализирани форуми или сайтове? Каквито и да е идеи приветствам
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.13 03:03#2ИванИванНовакРегистрация: 05.08.13Град: -Отговори: 1от: Как и къде да продам промишлен инвентар?Здравей,

    ами аз преди време изпратих един имейл до управителя на портала за машини mashinite.com и имаше доста добър ефект-продадох доста машини.
    А и все пак е специализиран портал за машини и е на челни позиции.

    Написах им мейл в който им споменавам каква ми е идеята, какво оборудване имам, какви цени и т.н.*(защото да публикуваш обяви и да чакаш някой да ти намери обявата по сайтовете е умряла работа, затва им пиши....)

    А може и директно да ти предложат да ти купят оборудването, но трябва да е наистина на сносни цени. Естествено, че залагането на по-ниска цена ти гарантира по-бързото махане на покъщината Ако не ще ти предложат поне вариант.

    Отскоро понеже правиха редизайн на портала и имейла, чрез който аз водих коренспонденцията е скрит, аз ти го давам.
    Ето: info@mashinite.com

    Успех, дано съм ти бил полезене
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 06:52#3Ivan IvanovichIvan IvanovichНовакРегистрация: 19.11.13Град: АбланицаОтговори: 1от: Как и къде да продам промишлен инвентар?kakvo po tochno imash ostavi nomer ili zvadni na nomer 0877774745 ivan ОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.14 03:11#4Кика ПетроваКика ПетроваНовакРегистрация: 22.05.14Град: -Отговори: 3от: Как и къде да продам промишлен инвентар?Има достатъчно сайтове за обяви ОтговорОтговор с цитат