Grad.bg»Форум»Покупка на домашен любимец»Как да си избера домашен любимец?

Как да си избера домашен любимец?

  • 02.04.11 11:46#1NataliqNataliqНовакРегистрация: 27.03.11Град: -Отговори: -Как да си избера домашен любимец?Домашните любимци винаги изискват сериозни грижи по отглеждането. На мен ми е нужен такъв, който да изисква малко грижи, а да е до теб в нужда. В случай, че някой може да помогне, обадете се, моля! Пишете ми коментари, за да се ориентирам.

    Двоумя се между костенурка и охлюв, а може и представител на противоположния пол Разчитам на чувството Ви за хумор.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.11 02:52#2Здравка ПетроваЗдравка ПетроваНовакРегистрация: 30.03.11Град: -Отговори: 2от: Как да си избера домашен любимец?Здравей. Още ли се чудиш за домашен любимец ? Знай, че всички мъже са животни т.е. имат нужда от разходка. За това си избери някое 100%-ово животно - мило коте или друго гальовно същество, което ще ти се отблагодарява за грижите с ласките си.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.11 12:20#3Feline BreederFeline BreederНовакРегистрация: 13.03.11Град: ДобричОтговори: 1от: Как да си избера домашен любимец?Аз мога да помогна при избора на домашен любимец. Отивате в МОЛа и си купувате плюшена играчка, която може да е всякакъв вид - котка, куче, мече и т.н. Няма хранене, тоалетни. Ако се колебаете за избора на партньор в живота и се притеснявате от неразбирателство, скандали, побой и какво ли още не, то влезте в най-близкия СЕКС магазин и си изберете добродушен и надарен другар в живота - няма скандали - мълчалив и неуморим. Неограничен избор на размери, вибрации и движения. Дори има голям избор на националности, цветове, аромати. Дори няма нужда да го разхождате, дори забележки няма да ви прави.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.11 11:06#4GerrryGerrryНовакРегистрация: 02.06.11Град: -Отговори: 2от: Как да си избера домашен любимец?Съгласна съм с предишното мнение, а и няма да му събирате мръсните чорапи по пода, пък и ако си го поделите с приятелката, той в края на краищата ще си остане ВАШ, за разлика от "истинските" мъже.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.14 05:38#5ИвелинИвелинНовакРегистрация: 22.06.14Град: ВарнаОтговори: 15от: Как да си избера домашен любимец?Преди да купиш каквото и да било добре обмисли дали имаш време да се грижиш за него понеже понякога само желание не е достатъчно !ОтговорОтговор с цитат