Grad.bg»Форум»Критики и предложения към сайта»Защо обявите ми не се публикуват?

Защо обявите ми не се публикуват?

  • 16.06.11 11:24#1йордан русеновйордан русеновНовакРегистрация: 12.06.11Град: -Отговори: -Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.03.14 11:39#2ivanivanНовакРегистрация: 21.03.14Град: ПерникОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.14 06:53#3Иван ИвановИван ИвановНовакРегистрация: 14.06.13Град: ПловдивОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.14 10:09#4Янко тодоровЯнко тодоровНовакРегистрация: 25.02.14Град: -Отговори: 4от: Защо обявите ми не се публикуват?Ремонт на покриви, хидроизолация на покриви, препокриване на покрив с стари и нови керемиди, почистване на кал ако има, подмяна на изгнили дъски ако се наложи поставяне на нова мушама и наковава не на летви единична и двойна скара, доставка на керемиди от същия модел олуци водостоци, стенни, обшивки, обшиване на комини и капандури, над и под олучна пола - понциковани и тип американски, хидроизолция, с български и вносни материяли изграждане на нови покривни конструкции, битумни керемиди награждане на тавански стаи, почистване и извозване на строителните отпадаци. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.14 10:09#5Янко тодоровЯнко тодоровНовакРегистрация: 25.02.14Град: -Отговори: 4от: Защо обявите ми не се публикуват?Ремонт на покриви, хидроизолация на покриви, препокриване на покрив с стари и нови керемиди, почистване на кал ако има, подмяна на изгнили дъски ако се наложи поставяне на нова мушама и наковава не на летви единична и двойна скара, доставка на керемиди от същия модел олуци водостоци, стенни, обшивки, обшиване на комини и капандури, над и под олучна пола - понциковани и тип американски, хидроизолция, с български и вносни материяли изграждане на нови покривни конструкции, битумни керемиди награждане на тавански стаи, почистване и извозване на строителните отпадаци. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.14 10:10#6Янко тодоровЯнко тодоровНовакРегистрация: 25.02.14Град: -Отговори: 4от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.ynko_todorov@abv.vg
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.14 06:45#7Янко тодоровЯнко тодоровНовакРегистрация: 25.02.14Град: -Отговори: 4от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.14 12:18#8ЛЪчезар ДаскаловЛЪчезар ДаскаловНовакРегистрация: 07.04.14Град: СофияОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаната от мен обява не е публикувана. Ако има някаква нередност, моля, изпратете ми съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.14 10:53#9БилянаБилянаНовакРегистрация: 24.02.13Град: МонтанаОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?rusenov77 :Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 12:30#10TraikoTraikoНовакРегистрация: 06.04.14Град: -Отговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?rusenov77 :Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.14 12:30#11oktay ahmedovoktay ahmedovНовакРегистрация: 13.04.14Град: КрасноселциОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват? ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.14 01:47#12НиколаиНиколаиНовакРегистрация: 18.04.14Град: СамоковОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Защо обявите ми не се публикуват? НОМЕР НА ОБЯВАТА 53555ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.14 03:59#13MariaMariaНовакРегистрация: 01.05.14Град: Гоце ДелчевОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?zdr i moqta obqva ne se publikuva..popalnih vsi4ko a ne mi se dobavqt snimkite.za6to taka? :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.14 01:03#14ИВАНИВАННовакРегистрация: 02.05.14Град: ПловдивОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Условията за да бъде публикувана обява при вас е прекалено сложна и много глупави условия защо трябва да има 100 символа когато мога да поясня и с половината за какво става думаОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.14 12:56#15методи методи НовакРегистрация: 03.05.14Град: ПазарджикОтговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.14 09:10#16NikolaiNikolaiНовакРегистрация: 05.11.12Град: -Отговори: 1от: Защо обявите ми не се публикуват?Здравейте искам да попитам защо написаните от мен обяви не се публикуват ако има някаква нередност изпратете съобщение или email.

    или как става премахването на глобата ми ако ми е наложена такава.Благодаря за вниманието.
    ОтговорОтговор с цитат